Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS zafunduje nam droższe paliwa? Dwoje lubelskich posłów PiS podpisało projekt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Zapomnieliście barany jak za czasów waszej platformy oszustów benzyna 95 była prawie po 6.00 pln, olej napędowy w podobnej cenie a nawet wyższe j(gdzie benzynę robi się z ropy) a gaz lpg po 3.00.? Nic z tych pieniędzy nie szło na drogi tylko do kieszeni szubrawców i krętaczy z platformy. Już zapomnieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja JA GUT DER ZEITUNG GUT GUT - PROPAGANDA Tusken OFF Platformen Guten morgen 270 miliardów przez 8 lat do kieszeni platformen i zslon ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście barany jak za czasów waszej platformy oszustów benzyna 95 była prawie po 6.00 pln, olej napędowy w podobnej cenie a nawet wyższe j(gdzie benzynę robi się z ropy) a gaz lpg po 3.00.? Nic z tych pieniędzy nie szło na drogi tylko do kieszeni szubrawców i krętaczy z platformy. Już zapomnieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no platforma oszukiwała w trybie ciągłym - notorycznie ;) A paliwo kosztowało faktycznie ponad 6 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo baranie pisowski ceny ropy na rynkach były znacznie wyższe, ekonomiczny analfabeto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście jak Jarek zapowiadał, że nie będzie podnosił podatków? PiS oszukał mln Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamcy z Pissssss !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście Polski w ruinie to macie, podatki idą w górę w tempie dramatycznie szybkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja JA GUT DER ZEITUNG GUT GUT - PROPAGANDA Tusken OFF Platformen Guten morgen 270 miliardów przez 8 lat do kieszeni platformen i zslon ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no platforma oszukiwała w trybie ciągłym - notorycznie ;) A paliwo kosztowało faktycznie ponad 6 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena ropy sierpień 2012 - 112$ Cena ropy lipiec 2017 - 47$ Więc skończ już trollu swoje wypociny też mogę to wklejać bez przerwy, ludzie w Polsce nie są tak durni jak myślisz, żeby cen surowca nie porównać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście barany jak za czasów waszej platformy oszustów benzyna 95 była prawie po 6.00 pln, olej napędowy w podobnej cenie a nawet wyższe j(gdzie benzynę robi się z ropy) a gaz lpg po 3.00.? Nic z tych pieniędzy nie szło na drogi tylko do kieszeni szubrawców i krętaczy z platformy. Już zapomnieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja JA GUT DER ZEITUNG GUT GUT - PROPAGANDA Tusken OFF Platformen Guten morgen 270 miliardów przez 8 lat do kieszeni platformen i zslon ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populizm i Slogany! Gęby pełne frazesów i pustych hasełek a co tak naprawdę robią? Ano podnoszą kolejne podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z pisem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz od 27 lat jest kila miliardów nadwyżki budżetowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamcy i złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to suweren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2012 SIERPIEŃ - PO-ZSL u steru: Pb95 - 5,99 zł/l, DIESEL - 5,59 zł/l ------ I WY TOTALNA OPOZYCJO SMIECIE MÓWIC POLAKOM O PODWYŻKACH I ŁAMANIU OBIETNIC ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz od 27 lat jest kila miliardów nadwyżki budżetowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 54

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...